SK (EUR)
Blog I Info o klubu I Registrace I Přihlášení

Homocystein Vitality+ s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem je účinný doplněk stravy vytvořený na základě spolupráce s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou Verde Beitlovou pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12 a betain, který podporuje trávení.

Cena: 750 Kč
(denní dávka od 6,25 Kč)

Kusů
  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Vyvážená kombinace tří ve vodě rozpustných vitamínů řady B pro snížení hladiny homocysteinu, umocněná účinkem betainu.
Homocystein Vitality je účinný doplněk stravy pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny B6 (pyridoxin), B9 (kyselina listová metafolin) a B12 (methylkobalamin, adenosylcobalamin), které přispívají k normálnímu metabolismu. Methylkobalamin, adenosylcobalamin a metafolin, bioaktivní formy B9 a B12, jsou lidským organizmem lépe vstřebatelné. Betain optimalizuje trávení. Vitamíny skupiny B jsou nepostradatelné pro správný metabolismus a nervový systém.
Užívejte denně Homocystein Vitality, budete se cítit plní energie.

Doporučené dávkování
Při prevenci proti civilizačním chorobám užívejte jednu tobolku denně. Vždy tobolku dobře zapíjíme vodou.

Pro cílené snížení Hcy, Vám doporučujeme vyšetření hladiny Hcy v krvi u odborných poradců v České republice nebo na Slovensku, kteří Vám na základě výsledků doporučí dávkování.
ČR: https://vitaminyspribehem.cz/poradci-s-pribehem/ 
SK: https://vitaminyspribehem.cz/sk/poradcovia-s-pribehom/

Kolik kapslí je v jednom balení?
120 ks. Toto balení vystačí na 4 měsíce základního preventivního dávkování.

Výživové hodnoty v jedné tobolce
Inulin – čekanková vláknina 150 mg, Betain HCL 100 mg, Vitamin B6-pyridoxin hydrochlorid 30 mg (2 142 % RHP), Vitamín B3-niacin 10 mg (62,5% RHP), Vitamín B5-kyselina pantothenová 7 mg (116% RHP), Vitamín B1-thiamin 2,5 mg (227% RHP), Vitamín B2-riboflavin 2,5 mg (178% RHP), Vitamín B9-kyselina listová, L-methylfolát vápenatý 500 μg (250 % RHP), Vitamin B12-methylkobalamin, adenosylcobalamin 500 μg (20 000 % RHP), Vitamín B7-biotin 125 μg (250% RHP)

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. V případě žaludečních onemocnění se o užívání poraďte se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl. Skladujte v suchu a teplotě do 25 °C.

Doplňující informace: 
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.